Замена 5 Pk LC123BK LC123 LC123XL Мастило Касети За Брат MFC J650DW J6720DW J6520DW MFCJ4410DW MFCJ4510DW MFCJ4610DW

Замена 5 Pk LC123BK LC123 LC123XL Мастило Касети За Брат MFC J650DW J6720DW J6520DW MFCJ4410DW MFCJ4510DW MFCJ4610DW

-70 %

DEN 311.76

Ново

Това е достапна

Тип: мастило кертриџ
боја: C,M,Y,K
Компатибилен Бренд: Брат
Најголемиот Дел Од Пакување: Yes
Брат Компатибилен Модел: 7860dw,7055
Функција: Компатибилен
Кертриџ за Статус: Целосна
Компатибилен Бренд: Брат
Обоени: Yes
Број На Модел На: d56bbf1b-2d67-4532-88e3-dc7b67c2259d

Најдобрите понуди во категоријата