Ресторан Безжична Quene Табела Повикувајќи Систем 1 Предавателот+20 Увеселителен Парк Пејџери Наплаќа

Ресторан Безжична Quene Табела Повикувајќи Систем 1 Предавателот+20 Увеселителен Парк Пејџери Наплаќа

DEN 12456.00

Ново

Това е достапна

Бренд Име: Ycall
Број На Модел На: К-999 К-12
Име на производ: Безжична Quene Табела Повикувајќи Систем
Фреквенција: 433.92 MHZ
Опсег: 300-500M во отворен простор
Брза режим: Звук , Вибрации, Треперење
Тастатурата големина: 160*118*60mm
Пејџер Големина: 93*93*20mm
боја: темно црвено
Батеријата: батерија за пејџери
Примена: кафуле, ресторан, храна суд и др.
is_customized: Yes

Најдобрите понуди во категоријата