Станица За Лемење Користи За Матичната Плоча Поправка Алатки Лемење Станица

Станица За Лемење Користи За Матичната Плоча Поправка Алатки Лемење Станица

-90 %

DEN 3312.00

Ново

Това е достапна

Бренд Име: LZHZXY
Димензии: 15*10*13.5 CM
Број На Модел На: 995D+
Текст Voltagle: 110v 220v
Излезна Температура: 100 степенот до 480 степен
Излезна Моќност: 720W
корисникот: Англиски упатство
Број На Производ: H0340

Најдобрите понуди во категоријата