Мултифункционален СМД/SMT rework станица на топол воздух пиштол за лемење железо DC напојување 3in1 заварување машина железо лемење

Мултифункционален СМД/SMT rework станица на топол воздух пиштол за лемење железо DC напојување 3in1 заварување машина

DEN 1700.64

Ново

Това е достапна

Бренд Име: LZHZXY
Број На Модел На: YH-853D
Текст Voltagle: 220v
Излезна Температура: 100-480.C
Температурата Стабилност: 100-480.C
Излезна Моќност: 800W
Димензии: 33.7*27*20.5 CM
Пакет Големина: 33.7*27*20.5 CM
Тежина: 4.06 KG
Место на Потекло: Кина (Копно)
моќност: 800W
Напон: 220v
Број На Производ: HE0464

Најдобрите понуди во категоријата