100pcs Рамен грб кристал срцето копчето за коса додаток Љубов дијамантски накит додатоци Мобилен телефон DIY легура копчиња

100pcs Рамен грб кристал срцето копчето за коса додаток Љубов дијамантски накит додатоци Мобилен телефон DIY легура

-76 %

DEN 1200.00

Ново

Това е достапна

Тип На Производ: Копчиња
Декорација: Rhinestones
Функција: Еко-Пријателски,Без Никел
Техника: позлата
Материјал: Метал
Метал Тип: Цинк Легура
Копчето Тип: Во Комбинација Копчето
Обликот: овална
Стил: Flatback
Број На Модел На: F-26

Најдобрите понуди во категоријата