Claladoudou 11.5-15.5 CM Деца Девојки Чевли Црна Велур Голема Bowtie Принцеза Чевли Црвени Бебе Девојки Танц Чевли Беж Бебе Чевли

Claladoudou 11.5-15.5 CM Деца Девојки Чевли Црна Велур Голема Bowtie Принцеза Чевли Црвени Бебе Девојки Танц Чевли

0 %

DEN 695.00

DEN 695.04

Ново

Това е достапна

Чевли Големина: 3, 4, 4.5, 5, 5.5, 6, 6.5, 7.5, 8
Пета Тип: Станот со
Возраст Опсег: 14M,13M,22M,17M,23M,11M,21M,12M,10M,15 МИЛИОНИ,18 МИЛИОНИ,19M,9M,24M,20М,8M,16М
Горниот Материјал: Вистинска Кожа
Бренд Име: Claladoudou
Одговара: Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Outsole Материјал: Крава На Мускулите
Пол: Девојки
Објектот нема: CLD17TTYM28-05
боја: беж, црвена, црна
Функција: против пролизгување ,Принцезата
Облечен начин: магија стап
Сезоната: Пролет/Есен/Лето
подарок: Божиќ Ден / Децата ден/ Нова Година / Роденден
Големината Не: 4,4.5,5,5.5,6

Најдобрите понуди во категоријата