Мотоцикл Нога Страна Стојат Enlarger продолжување потпирачот плоча подлога за yamaha yzf R1 YZF-R1 YZFR1 1999 2000 2001 2002-2014

Мотоцикл Нога Страна Стојат Enlarger продолжување потпирачот плоча подлога за yamaha yzf R1 YZF-R1 YZFR1 1999 2000

-80 %

DEN 361.20

Ново

Това е достапна

боја: зелена, сива, Златна, Сребрена, Црвена, Сина, црна
Тип На Објект: Опфаќа & Украсни Украси
Објектот Тежина: 0g
Објектот Висина: 0inch
Бренд Име: YUANQIAN
Материјал Тип: CNC
Име На Модел: LK-ИСИ-003-YA
Објектот Ширина: 0inch
Објектот Должина: 0inch
Motobike Направи: Јамаха
Е Прилагодена: Yes
Функција: Потпирачот Страна Стојат Продолжување Нога Подлога Плоча Црна
Fitmen: за yamaha yzf R1 1999-2014

Најдобрите понуди во категоријата