Ангел Вежба Смола Лента Мозаик Религија 5D Diy Везови Дијамант Сликарство 3D Крстот Бод Комплет налепница соба декорација

Ангел Вежба Смола Лента Мозаик Религија 5D Diy Везови Дијамант Сликарство 3D Крстот Бод Комплет налепница соба декорација

-50 %

DEN 211.20

Ново

Това е достапна

Големина: 20cm x 30cm, 30cm x 45cm, 40cm x 60cm, 50cm x 75cm, 60cm x 90cm
Бренд Име: Вежба Сјајна
Употреба: Слики
Стил: Европски и Американски Стил
Материјал: Смола
Шаблон Тип: Портрет
Дијамант форма: Плоштад
Форма: Еден
Pasting Област: Целосна
Надворешното Пакување: хартиена кеса
Платно Пакување Метод: Навива
Рамка: No
Број на Бои: 1-30
Тема: 5d diy дијамант сликарство
Дијамант форма: 5D полн плоштад Дијамант
Дијамант Област: Целосна Дијамант Вежба Слика
Рака Алатки: Plastis Пенкало ,Лепак,Пластичен Послужавник,Платно
Пакет: Торба и боја кутија за пакување
Стил: Европски и Американски Стил
Употреба: Дома Декор, Подароци за пријатели или љубовник
Рамка или Готови: No

Најдобрите понуди во категоријата