Накит наоди Суровини Месинг matel spacer цевка монистра, Отворајќи цевка монистра цевка 5*25mm

Накит наоди Суровини Месинг matel spacer цевка монистра, Отворајќи цевка монистра цевка 5*25mm

DEN 1320.00

Ново

Това е достапна

Материјал: Метал
Објектот Форма: Тркалезна Форма
Број На Модел На: fw208
Објектот Тежина: 0.8
Парична казна или Моден: Моден
Тип На Објект: Монистра
боја: суровини и месинг
Употреба: бар,конектор
Име: spacer цевка монистра

Најдобрите понуди во категоријата