100*0.5 cm Црвено & Жолта СТП Кожа Кабелот & Јаже Diy Накит Наоди Додатоци Накит Хривнија Ѓердан Материјали за Правење

100*0.5 cm Црвено & Жолта СТП Кожа Кабелот & Јаже Diy Накит Наоди Додатоци Накит Хривнија Ѓердан Материјали за Правење

-61 %

DEN 29.76

Ново

Това е достапна

Бренд Име: XCHARMS
Накит Наоди Тип: Кабли
Материјал: кожа
Објектот Ширина: 0.5cm
Производ Карактеристики: СТП Кожа
Објектот Должина: 100cm
Објектот Тежина: 20g
Број На Модел На: F0084
Тип На Објект: накит наоди

Најдобрите понуди во категоријата