93CP9-4 Висок Квалитет на НОВИ Притисок на Маслото Сензор 93CP94 Притисок Префрлате

93CP9-4 Висок Квалитет на НОВИ Притисок на Маслото Сензор 93CP94 Притисок Префрлате

-78 %

DEN 1031.76

Ново

Това е достапна

Резолуција: Притисок На Маслото Сензор
Hysteresis: Притисок На Маслото Сензор
линеарна: Притисок На Маслото Сензор
Мерен Опсег: Притисок На Маслото Сензор
Стил: Varistor Тип
Тип На Сензор: Piezoelectric
Тип На Сигнал: Напонски Сигнал
Бренд Име: YAOPEI
Тип: Притисок На Маслото Сензор
Чувствителност: Притисок На Маслото Сензор
Повторливост: Притисок На Маслото Сензор
боја: како Слика
Другиот Дел Број 1: 93CP94
Производителот Дел Број: 93CP9-4
Состојба: Нови
Тип: Притисок На Маслото Сензор

Најдобрите понуди во категоријата