налепници за сечење умира Бакар ракотворби на чист бакар леопард леопард седи на крајот на модерен минималистички декорација c

налепници за сечење умира Бакар ракотворби на чист бакар леопард леопард седи на крајот на модерен минималистички

-36 %

DEN 8640.00

Ново

Това е достапна

Тема: Маскота
Материјал: Бакар
Бренд Име: HUARONGKANGYOU
Регионален Функција: Кина
Изглед Моделирање: Животните
Боја Класификација: Висок 15* долго, 30* ширина 8 (CM)
Текстурата на материјалот: Бакар
Применливи Простор: Дневна Соба
Стил: МОДЕРНАТА ЕДНОСТАВНОСТ
Функција: среќа

Најдобрите понуди во категоријата