Huieson Професионалниот Тенис на Маса Нето Поставите Завртка Тип Пинг-Понг Нето-Рек Комплет Тенис на Маса Додатоци за 5.8 cm Помалку Густа Маса

Huieson Професионалниот Тенис на Маса Нето Поставите Завртка Тип Пинг-Понг Нето-Рек Комплет Тенис на Маса Додатоци

-50 %

DEN 447.60

Ново

Това е достапна

Тип: Нето
Бренд Име: Huieson
Објектот: Професионален Стандард На Тенис На Маса Нето Сет
Материјал: Челик +Восок String Нето
Големина: Picture Size, Max Clamping Size
боја: Црна
Употреба: Тенис на маса за Нето Маса од 5.8 cm Дебелина Помала

Најдобрите понуди во категоријата