Класичен Имитација Бисер Злато/Позлатен Сребрен накит во собата за жените Кристал Партија Подарок Мода Ѓердан Обетки Нараквици Сет

Класичен Имитација Бисер Злато/Позлатен Сребрен накит во собата за жените Кристал Партија Подарок Мода Ѓердан Обетки

-20 %

DEN 112.08

Ново

Това е достапна

Тип На Објект: Накит Сетови
Парична казна или Моден: Моден
Вклучени Дополнителни Ставка Опис: 1 Ѓердан&Еден Пар Обетки+хривнија
Накит Сетови Тип: Ѓердан/Обетки/Хривнија
Бисер Тип: Симулирани-бисер
Број На Модел На: na
Пол: Жените
Бренд Име: ZOSHI
Материјал: бисер
Повод: Партија
Стил: Тренди
Метали Тип: Цинк Легура
is_customized: Yes
Обликотшема: Растенијата
синџир големина: 46+5cm

Најдобрите понуди во категоријата