JIGU Лаптоп со Батерија ЗА ACER 571G 572 572G V7-481 481G 481P V5-572 573 472 473 552 453 472G 573G 572P 572GP М5-583P Лаптоп

JIGU Лаптоп со Батерија ЗА ACER 571G 572 572G V7-481 481G 481P V5-572 573 472 473 552 453 472G 573G 572P 572GP М5-583P

DEN 690.00

Ново

Това е достапна

Бренд Име: JIGU
Капацитетот На Батеријата: 3001 - 4000 MAh
Тип: Li-Ion
Компатибилен Бренд: Acer
Батеријата Напон: 15.2 V
Број На Модел На: V5-572 573 472 473 552 453 472G 573G 572P 572GP
Пакет: Yes
Место на Потекло: Guangdong Кина (Копно)
Клеточно ниво: Одделение Мобилен
Состојба: Сосема Нов, работи како Вистински Делови, 100% Компатибилен ОЕМ
Гаранција: 2 години
Батеријата Боја: Црна
Уверение: CE,FCC, RHOS
is_customized: Yes

Најдобрите понуди во категоријата