Накит наоди Суровини Месинг matel spacer цевка монистра, Отворајќи цевка монистра цевка 3*60mm

Накит наоди Суровини Месинг matel spacer цевка монистра, Отворајќи цевка монистра цевка 3*60mm

DEN 1488.00

Ново

Това е достапна

Тип На Објект: Монистра
Парична казна или Моден: Моден
Материјал: Метал
Објектот Форма: Плоштад-форма
Објектот Тежина: 0.781
Број На Модел На: fw224
боја: суровини и месинг
Употреба: бар,конектор
Име: spacer цевка монистра

Најдобрите понуди во категоријата