Лето Свила Плетени Седум Точка Панталони, за Жени Тесни Панталони, Секојдневен Панталони, реално Свила, Малку Нозе Панталони

Лето Свила Плетени Седум Точка Панталони, за Жени Тесни Панталони, Секојдневен Панталони, реално Свила, Малку

DEN 453.60

Ново

Това е достапна

Големина: M, L, XL, XXL, XXXL
Бренд Име: antamaca
Должина: Calf-Length Pants
Стил: Моден
Одговара Тип: Слаби
Ткаенина Тип: Плетени
Затворање Тип: Еластичен Појас
Шаблон Тип: Цврста
Половината Тип: Средината
Пред Стил: Станот
Панталона Стил: Молив Панталони
Материјал: Свила
Декорација: Никој
Пол: Жените
Текстурата на материјалот: Свила
Долги панталони: Седум Точка Панталони / Девет Панталони

Најдобрите понуди во категоријата