651723 модел авион далечински управувач, четири оска мини авиони за батеријата, 3.7v150 капацитет, висока стапка на литиум батерија

651723 модел авион далечински управувач, четири оска мини авиони за батеријата, 3.7v150 капацитет, висока стапка на

-46 %

DEN 384.00

Ново

Това е достапна

Батерија: Yes
Пакет: Yes
Употреба: MP3 / MP4 Плеер
Број На Модел На: полимер батерија
Тип: Стандардна Батерија
Бренд Име: yorwats
Функција: Батерија
Напон: 3.7V
Состојба: 100% нови
Количина: 1pcs
Место на Потекло: Кина
Заштита: pcb
Услуга: Продавница гаранција

Најдобрите понуди во категоријата