Оригиналната плоча 2G RAM меморија+16G ROM Плоча за CUBOT S308 MTK6582 Quad Core 5.0 IPS OGS HD мобилен телефон Бесплатен превозот

Оригиналната плоча 2G RAM меморија+16G ROM Плоча за CUBOT S308 MTK6582 Quad Core 5.0 IPS OGS HD мобилен телефон Бесплатен

-82 %

DEN 1103.76

Ново

Това е достапна

Бренд Име: DOOGEE
Број На Модел На: Cubot S308

Најдобрите понуди во категоријата