Момче Кожна Јакна Пролет и Есен Натоварени нови детски Облека корејската Верзија тенка/предупредуваат Грб Јакна СТП Кожа Момче Грб

Момче Кожна Јакна Пролет и Есен Натоварени нови детски Облека корејската Верзија тенка/предупредуваат Грб Јакна СТП

-60 %

DEN 455.28

Ново

Това е достапна

Дете НИ Големина: 5T, 6T, 7T, 8T, 9T, 10T, 11T, 3T, 4T
Одделот За Името: Деца
Тип На Објект: Outerwear & Палта
Outerwear Тип: Јакни
Стил: Моден
Sleeve Должина(cm): Целосна
Шаблон Тип: Цврста
Пол: Момчиња
Облека Должина: Краток
Одговара: Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Ткаенина Тип: Платно
Јака: V Деколте
Материјал: Памук
Бренд Име: beikinyuans
Стил: Корејската верзија
соодветни сезона: Пролет и Есен, Зима, Пролет, Есен
Применливи пол: Машки
Наведени сезона: пролетта 2017
Станот автомобил теренот 12 до 14 pin / 3cm: Yes
ткаенина име: СТП Кожа
Cortical класификација: имитација на кожа
Имитација на кожа тип: PU
Боја: Црна, чоколадо, црно плус сомот дебели, плус чоколадо сомот дебели

Најдобрите понуди во категоријата