6 КОМПЈУТЕРИ Стоматолошки Три Начин Воздух Вода Шприц Спреј Млазници/Совети/Цевки за Стоматолошка Лабораторија Материјали Стоматолог Лабораториска Опрема

6 КОМПЈУТЕРИ Стоматолошки Три Начин Воздух Вода Шприц Спреј Млазници/Совети/Цевки за Стоматолошка Лабораторија Материјали

-58 %

DEN 209.76

Ново

Това е достапна

Тип На Објект: Белење На Заби
Состојка: Нерѓосувачки Челик
Број На Модел На: Три Начин Шприц Совети
Големина: Moderate
НЕТО-WT.: 30g
Количина: 6 компјутери
Примена: за забни
Функција: Висок квалитет
Брод: Бесплатен превозот

Најдобрите понуди во категоријата