Бесплатен превозот 12mm бела розова боја се виолетови црна слатководни бисер поставува ѓердан прстен earring

Бесплатен превозот 12mm бела розова боја се виолетови црна слатководни бисер поставува ѓердан прстен earring

-84 %

DEN 359.76

Ново

Това е достапна

Тип На Објект: Накит Сетови
Парична казна или Моден: Моден
Стил: Романтични
Пол: Жените
Материјал: бисер
Повод: Партија
Обликотшема: Круг
Накит Сетови Тип: Ѓердан/Обетки
Број На Модел На: 12mm бисер
Бренд Име: ELEISPL
Метали Тип: 18KGP
боја: бела розова боја се виолетови црна
Обликот: во близина на половина круг бисер
бисер големина: околу 2mm бисер
Главниот Камен: слатководни образован бисер
Стил: бисер сетови (ѓердан earring прстен)
Бисер Тип: Слатководни Бисери

Најдобрите понуди во категоријата