мода мали шупливи коњ Pendant ѓердан шарм изјава Ѓердан за жени, девојки божиќ подарок накит Деца момчиња ѓердан

мода мали шупливи коњ Pendant ѓердан шарм изјава Ѓердан за жени, девојки божиќ подарок накит Деца момчиња ѓердан

-40 %

DEN 621.60

Ново

Това е достапна

Метална боја: Злато-боја, Сребро Позлатен, Розово Злато Боја
Главниот Камен Боја: Бела
Тип На Објект: Ѓердани
Парична казна или Моден: Моден
Синџир Тип: Извртени Сингапур Синџир
Ѓердан Тип: Pendant Ѓердани
Pendant Големина: 12 x28 x 1.3 mm
Компатибилност: Сите Компатибилен
Бренд Име: DANGGAO
Метали Тип: Цинк Легура
Пол: Жените
Обликотшема: Животните
Број На Модел На: N092
Материјал: Метал
Функција: Повик За Потсетникот
Стил: Чешка
Функција: Среќен
is_customized: Yes
Должина: 45CM

Најдобрите понуди во категоријата