Тактички Телескопски Прашка Lanyard Најлон Јаже Безбедност Опрема Алатка Анти-изгубени Телефон Keychain За Airsoft Отворено Пешачење Кампување ~

Тактички Телескопски Прашка Lanyard Најлон Јаже Безбедност Опрема Алатка Анти-изгубени Телефон Keychain За Airsoft

-70 %

DEN 119.76

Ново

Това е достапна

Број На Модел На: sl-21
Бренд Име: КС Сила
Тип На Објект: пиштол Прашка
Item ID: 17045
боја: Црна
Материјал: Висок Квалитет најлон
Функција: Пластични Пролет Еластична Јаже
Употреба: Безбедност на Телефонските Копчиња и Алатки
ОДГОВАРА ЗА: Џеб, Мулти Алатки
одговараат за: кампување,лов
Пакет: 1 * Тактички Стигнале Копче Синџир
клучни зборови: Анти-изгубени Тактички се Протега на Јаже

Најдобрите понуди во категоријата