3yards/ многу Eyelash Чипка Ткаенина 50cm DIY Декоративни Висок Квалитет Мека Исклучување Најлон Eyelash Чипка Намали Свадба Фустан Ткаенина

3yards/ многу Eyelash Чипка Ткаенина 50cm DIY Декоративни Висок Квалитет Мека Исклучување Најлон Eyelash Чипка Намали

-70 %

DEN 252.00

Ново

Това е достапна

боја: Црна, Бела
Тип На Производ: Чипка
Декорација: Чипка
Функција: Еко-Пријателски
Ткаенина Тип: Mesh
Број На Модел На: kl
Техника: Плетенка
Ширина: 50cm
Материјал: 100% Полиестер

Најдобрите понуди во категоријата