А+10.4 инчен екран на допир за 4-жица четири-wire resistive touch screen индустриски компјутер на екранот на допир, 173*225 додадете Проширување кабелот

А+10.4 инчен екран на допир за 4-жица четири-wire resistive touch screen индустриски компјутер на екранот на допир,

DEN 456.00

Ново

Това е достапна

боја: 173x225mm
Компатибилен Бренд: Универзална
Големина На Екранот: 7~10 Инчен
Екран Тип: Отпор На Екранот
Бренд Име: BOWVER Eparts Надворешна Трговија
Тип На Производ: Таблета Екран На Допир Панел
Големина на: 10.4
Место на Потекло: Guangdong, Кина (Копно)

Најдобрите понуди во категоријата