6X високо зголемување хируршки зголемувачот хирургот доктор операција медицински зголемена стоматолог, забен loupe

6X високо зголемување хируршки зголемувачот хирургот доктор операција медицински зголемена стоматолог, забен loupe

DEN 5904.00

Ново

Това е достапна

боја: Црна
Зголемување: 6X
Големина: 14CM
Број На Модел На: J180107-3
Бренд Име: Lugotn
Стил: Облечен Во Стилот
Извор На Светлина: Никој
Со Светлина Или Не: No
Материјал: Пластични
Antifog : Yes
Рамка: Пластични

Најдобрите понуди во категоријата