Тркала Брзина ABS Сензор Одговара на Buick, Chevrolet Cruze Опел ОПЕЛ ASTRA AMPERA ZAFIRA 13329258 12842463 6238636 13470637 1247004

Тркала Брзина ABS Сензор Одговара на Buick, Chevrolet Cruze Опел ОПЕЛ ASTRA AMPERA ZAFIRA 13329258 12842463 6238636

DEN 230.16

Ново

Това е достапна

Земја/Регион на Производство: Кина
Објектот Ширина: 560258 12842463 13412631
Cruze-Година: 2013,2011,2012
За Возило Брендови/Модел: Chevrolet
Другиот Дел Број: 13470637 6238636 J5900906 ,560258 12842463 13412631
Поставување на Возило: ABS СИСТЕМ
Производителот Дел Број: 13329258 12841556 5S12772 SU14185 01247004
Објектот Должина: 560258 12842463 13412631,
Осветленост Дел Број: SU14185 01247004 06238636 1247004
Специјални Функции: ABS Сензор
Објектот Тежина: 120G
Chevrolet Модел: CRUZE
Бренд Име: Hongwin
Материјал Тип: ABS СЕНЗОР / ЕЛЕКТРОНСКА КОМПОНЕНТА

Најдобрите понуди во категоријата