Нова Мода Матирано Жените Гласник Торба Ретро Дами Чанти Totes Торба Жените Рамо Кеси Спојки Чанти PP-1138

Нова Мода Матирано Жените Гласник Торба Ретро Дами Чанти Totes Торба Жените Рамо Кеси Спојки Чанти PP-1138

-18 %

DEN 717.60

Ново

Това е достапна

Тип На Објект: Чанти
Стил: Моден
Пол: Жените
Обвивка Материјал: Полиестер
Затворање Тип: Патент
Чанти Тип: Рамо Кеси
Број На Модел На: PP-1138
Видовите на вреќи: Рамо & Crossbody Кеси
Шаблон Тип: Цврста
Тврдост: Мека
Бренд Име: kavahles
Број на Рачки/Ремени: Еден
Обликот: Повик Tote
Внатрешни работи: Внатрешни Работи Слот Џеб
Главен Материјал: PU
Декорација: Никој
Повод: Разноврсна
Надворешноста: Никој

Најдобрите понуди во категоријата