Автоматско Палење Серпентина за Кина Changan ОЕМ НЕ# 3705010-01 3705010E

Автоматско Палење Серпентина за Кина Changan ОЕМ НЕ 3705010-01 3705010E

DEN 600.00

Ново

Това е достапна

Производителот Дел Број: 3705010E
Осветленост Дел Број: 3705010-01
Тип: Отворете Магнетно
Палење Тип: Посебна Палење
Бренд Име: hifuly
Земја/Регион на Автомобил Производство: Кина
Материјал: метал смола и бакарна жица
Име на производ: палење серпентина
О. е. Не: 3705010-01
Гаранција: 12 месеци
квалитет: 100%тестирано
Место на Потекло: Хунан, Кина (Копно)
сертификација: TS 16949
Погоден модел: Кина Changan

Најдобрите понуди во категоријата