3Pcs НОВИ Средно Воздушна Пумпа Планината ОДГОВАРА на ФОЛКСВАГЕН Jetta Голф Passat Поло Бора Touran Touareg Седиште Леон Octavia A4 TT 06A 133 567 НА

3Pcs НОВИ Средно Воздушна Пумпа Планината ОДГОВАРА на ФОЛКСВАГЕН Jetta Голф Passat Поло Бора Touran Touareg Седиште

-44 %

DEN 261.84

Ново

Това е достапна

Тип На Објект: Пумпи
Објектот Должина: 3cm
Име На Модел: 06A 133 567 НА
Напон: 12V
Бренд Име: stenzhorn
Објектот Ширина: 2cm
Материјал Тип: пластични + метал
Објектот Дијаметар: 3cm
Објектот Висина: 2cm
Објектот Тежина: 0.1kg
Автомобил Направи: ФОЛКСВАГЕН Бора , ФОЛКСВАГЕН Touran, Фолксваген Caddy, Фолксваген Touareg

Најдобрите понуди во категоријата