Туѓо Kitty 2018 Нови Летни Фармерки Здолниште Жените Сина, Црна Висока Половината Тексас Здолништа Женски Изми Секојдневен Midi Здолниште Jupe Faldas

Туѓо Kitty 2018 Нови Летни Фармерки Здолниште Жените Сина, Црна Висока Половината Тексас Здолништа Женски Изми Секојдневен

-100 %

DEN 359.76

Ново

Това е достапна

Големина: XS, S, M, L
Пол: Жените
Шаблон Тип: Цврста
Фустани Должина: Над Коленото, Мини
Силуета: А-Линија
Стил: Повик
Материјал: Spandex,Најлон,Памук,Полиестер
Половината: Империја
Декорација: Никој
Број На Модел На: NZZH010
Бренд Име: Туѓо Kitty
боја: црна,сива,кајсија
Големина: XS-L
Половината: висок половината здолниште,природни
Сезоната: Есен,Зима,Пролет,Лето
Style1: Повик,Мода
Број На Модел На: здолниште
Пол: жени/девојки
Жените Здолништа: здолништа женска
тексас здолниште: повик здолниште

Најдобрите понуди во категоријата