20pcs/многу Елегантен Виткање Свадба Покани Писмо Печатени Лента Лак Картички со Коверти,празно Внатрешна Страница

20pcs/многу Елегантен Виткање Свадба Покани Писмо Печатени Лента Лак Картички со Коверти,празно Внатрешна Страница

DEN 518.40

Ново

Това е достапна

Големина: Blank inner page
Музика: No
Шема: Виткање Тип
празник: Свадба
Стил: Општествени науки
Број На Модел На: W0227
картичка големина: 260mm*190mm
Внатрешна големина на страница: 252mm*175mm

Најдобрите понуди во категоријата