Drinkware 40CC Пурпурна Глина Чај Првенство Кригла Кинески Кунг Фу Zisha Copa Едноставна Drinkware Руда Кал Автентични рачно изработени

Drinkware 40CC Пурпурна Глина Чај Првенство Кригла Кинески Кунг Фу Zisha Copa Едноставна Drinkware Руда Кал Автентични

-50 %

DEN 432.00

Ново

Това е достапна

боја: 4PCS, 5PCS, 6PCS
Материјал: Виолетова Глина
Број на Корисници: 6
Бренд Име: tcup
Категории на производи: Примерок Чаша Чај
Статија број: k085
Спецификации: 40 ml
Потекло: Yixing
Печатење на ЛОГО: Може да
Производ на времето на пазарот: Во зима, 2015

Најдобрите понуди во категоријата