MANILAI Бохемски Накит Бакар Долг Синџир на Злато Боја Метал Tassels Pendant Ѓердан Жените 2018 Изјава Ѓердани & Приврзоци

MANILAI Бохемски Накит Бакар Долг Синџир на Злато Боја Метал Tassels Pendant Ѓердан Жените 2018 Изјава Ѓердани & Приврзоци

-80 %

DEN 119.76

Ново

Това е достапна

Тип На Објект: Ѓердани
Парична казна или Моден: Моден
Синџир Тип: Линк Синџир
Број На Модел На: CE4751
Ѓердан Тип: Pendant Ѓердани
Стил: Тренди
Pendant Големина: 3.5 см
Метали Тип: Цинк, Алуминиум,Бакар
is_customized: Yes
Пол: Жените
Обликотшема: Геометриски
Материјал: Метал
Бренд Име: MANILAI
Место на Потекло: Guangdong, Кина (Копно)
боја: црна,беж,розова
Тежина: 31Gram
Повод: Ангажирање , Подароци , Партија,Wlfare
Стил: долг ѓердан
Стилот 1: Бохемија Ѓердани
Стил 2: изјава ѓердан
Стилот 3: ѓердан за жени
Стилот 4: Приврзоци Ѓердани
Големина: Perimeter

Најдобрите понуди во категоријата