2018 220ML отпорни на Топлина Чаша Чај Тенџере Црн Чај Меур Змеј Teapot Кинески Кунг Фу Литургија Со Филтер

2018 220ML отпорни на Топлина Чаша Чај Тенџере Црн Чај Меур Змеј Teapot Кинески Кунг Фу Литургија Со Филтер

-50 %

DEN 432.00

Ново

Това е достапна

Капацитет: 201-300ml
Материјал: Стакло
Бренд Име: tcup
Категории на производи: кунг фу чај
Дали со чај лента: не
чај додатоци: No
Материјал: Стакло

Најдобрите понуди во категоријата