Мало Куче Јака Подигнат Поводник За Мачки Јака Кучиња, домашни Миленици, Додатоци Кутре Шарени Chihuahua pettorina трска harnais се прелива chien

Мало Куче Јака Подигнат Поводник За Мачки Јака Кучиња, домашни Миленици, Додатоци Кутре Шарени Chihuahua pettorina

-12 %

DEN 123.60

Ново

Това е достапна

Големина: S
Тип: Кучиња
Материјал: Најлон
Функција: Персоналните,Отцепување,Брзо Ослободување,Ѕвона
Сезоната: Сите Сезони
Бренд Име: PipiFren
Јака Тип: Основни Јаки
Тип: Јаки
Шема: боја
Јака Тип: Јака Тип
Број На Модел На: L1703008-32
Куче Подигнат Тип: Основни Оглавник Harnesses
Функција: шарени
Место на Потекло: Кина
Тип На Објект: Домашно Милениче Производи
боја: Како што е прикажано
Функција: Leashes
куче поводник тип 1: Основни Leashes
Leashes: Yes

Најдобрите понуди во категоријата