IEC 320 C14 Машки да IEC320 iec C15 IEC 60320 Женската Моќ Проширување Кабел за Литургија Plug 100cm 1M 3FT

IEC 320 C14 Машки да IEC320 iec C15 IEC 60320 Женската Моќ Проширување Кабел за Литургија Plug 100cm 1M 3FT

DEN 108.00

Ново

Това е достапна

Тип: Енергетски Кабли
Бренд Име: CY
USB Тип: Стандард
боја: Црна
Број На Модел На: фотонапонски-177
Должина на кабел: 1.0 M
Употреба: Камерата
Пакет: No

Најдобрите понуди во категоријата