Плажа, Море Коко 3D Затемнување Завеси За Дневна соба Детска Постелнина соба, Канцеларија, Хотел, Дома Декоративни Drapes Cortinas став sala

Плажа, Море Коко 3D Затемнување Завеси За Дневна соба Детска Постелнина соба, Канцеларија, Хотел, Дома Декоративни

-18 %

DEN 3388.80

Ново

Това е достапна

Големина: 180cm W 220cm H, 200cm W 180cm H, 220cm W 180cm H, 230cm W 240cmH, 260cm W 240cmH, 264cm W 265cm H, 300cm W 265cm H, 320cm W 265cm H, 360cm W 265cm H
Локација: прозорецот
Стил: Европа
Употреба: Болница,Кафуле,Хотел,Канцеларија,Дома
Бренд Име: IvaRose ДОМА ТЕКСТИЛ
Инсталација Тип: Вграден-во
Применливи Прозорец Тип: Станот Прозорецот
Број На Модел На: CV-221
Тип: Завесата
Формат: јаже
Техника: Ткаени
Шаблон Тип: Сценско
is_customized: Yes
Обработка Додатоци Цена: Вклучени
Функција: Blackout
Шема: Печатени
Отворање и Затворање на Метод: Лево и Десно Biparting Отвори
Материјал: Полиестер
Функција: Decratve завеси,Производители на Продажбата, Кинески завеса
превозот: Брза испорака како што Fexdex UPS, TNT DHL и сл.
Користење на: Дневна соба Постелнина соба, Кујна соба Студија соба
Шема: Ајфеловата Кула,Море, плажа

Најдобрите понуди во категоријата