5.0 инчен Сликарство Случај Покритие За Samsung Галакси J2 Премиер 3d мачка Меки Силиконски TPU Задниот Поклопец За Samsung J2 Премиер Телефон Случај

5.0 инчен Сликарство Случај Покритие За Samsung Галакси J2 Премиер 3d мачка Меки Силиконски TPU Задниот Поклопец За

-86 %

DEN 189.60

Ново

Това е достапна

Материјал: за Samsung j2 премиер
Бренд Име: WEIYU
Мало Пакет: Yes
дизајн: Обична,Squishy,Симпатична,Сјајна,Егзотични
Функција: Анти-удар,Нечистотија-отпорен на
Тип: Монтиран Случај
Компатибилен Бренд: Samsung
Тип: Случај

Најдобрите понуди во категоријата