REGELIN Антички Бронза Внатрешна Големина 25mm Празно Алки Нараквици База Cabochon Settings Фах 1pcs/многу Накит Правење на Резерви

REGELIN Антички Бронза Внатрешна Големина 25mm Празно Алки Нараквици База Cabochon Settings Фах 1pcs/многу Накит Правење

-36 %

DEN 58.08

Ново

Това е достапна

Големина: 25mm
Тип На Објект: накит наоди
Бренд Име: REGELIN
Објектот Висина: 0inch
Производ Карактеристики: Моден
Објектот Должина: 0inch
Објектот Дијаметар: 0inch
Метали Тип: Цинк Легура
Број На Модел На: C401
Материјал: Метал
Објектот Тежина: 0g
Накит Наоди Тип: Прстен Settings
Објектот Ширина: 0inch
Тип На Објект: накит наоди
дијаметар на основата: 25mm
Материјал: Бакар
Обликот: Тркалезна Форма
Тип На Објект: накит наоди
Производ Функција: Моден
Количина: 1pcs/многу
боја: античкиот бронза
useage: diy хривнија база
Функција: хривнија празен база

Најдобрите понуди во категоријата