2018 Нова Кошула Мажи со Кратки Ракави Кошула за Мажи Секојдневен Облека Мажите Кошула Висок Квалитет на Мулти Џеб Работа Кошула ID823

2018 Нова Кошула Мажи со Кратки Ракави Кошула за Мажи Секојдневен Облека Мажите Кошула Висок Квалитет на Мулти Џеб

DEN 744.00

Ново

Това е достапна

Големина: S, M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL
Тип На Објект: Кошули
Пол: Мажи
Стил: Сафари Стил
Бренд Име: Само Идеална
Шаблон Тип: Крпеница
Ткаенина Тип: Twill
Sleeve Должина(cm): Краток
Кошули Тип: Случајни Кошули
Број На Модел На: ID823
Јака: Пак надолу Јака
Материјал: Памук,Полиестер
Затворање Тип: Еден Гради
Sleeve Стил: Редовни
лето кошула: Сива/Портокал

Најдобрите понуди во категоријата