За BMW F01 F02 F03 F04 730d 740d 740i 750i 760i 2008-2012 DTM Стил LED Ангел Око Комплет Двојна Бела Килибар switchback

За BMW F01 F02 F03 F04 730d 740d 740i 750i 760i 2008-2012 DTM Стил LED Ангел Око Комплет Двојна Бела Килибар switchback

DEN 2176.32

Ново

Това е достапна

Материјал Тип: кристал+smd led ангел очи прстени
Објектот Дијаметар: 00inch
BMW Модел: 750i
Бренд Име: geerge
750i-Година: 2011,2009,2008,2010,2012
Специјални Функции: Дневни светла, и декорација, Dual Бела Килибар switchback
Име На Модел: За BMW F01 F02 F03 F04 730d 740d 740i 750i 760i 2008-2012
Надворешни Тестирање И Сертификација: CE
За Возило Брендови/Модел: BMW
Тип На Објект: Ден Светлина
Напон: 12V
Објектот Тежина: 0.5kg
живот време: повеќе од 30.000 часа
Извор На Светлина: LED
Напон: 12.6V-13.8V
Производителот Дел Број: Бела Појавување + 3000K Килибар се Претвори Сигнал
Гаранција: Yes
Леќа: Вклучени
Осветленост Дел Број: 6x Посветла од CCFL Прстен Маркер Светилки 80-108

Најдобрите понуди во категоријата