MD-210R Безжична Врата, Прозорец Магнетни Switch Врата, Прозорец Детектор w CR123A Литиум Батерија за Meian ST-3Б,ST-V,ST-IV,ST-VGT

MD-210R Безжична Врата, Прозорец Магнетни Switch Врата, Прозорец Детектор w CR123A Литиум Батерија за Meian ST-3Б,ST-V,ST-IV,ST-VGT

-70 %

DEN 1261.20

Ново

Това е достапна

Број На Модел На: MD-210R
Бренд Име: СОНЧЕВИОТ ТЕХНИКА
Фреквенција: 433Mhz
Батеријата: 1pc CR123A Литиум Батерија
боја: белата боја на слонова коска

Најдобрите понуди во категоријата