Тигар Око Ѓердан Сребро Шалче над Бакар , 45.5 cm, N1904

Тигар Око Ѓердан Сребро Шалче над Бакар , 45.5 cm, N1904

-90 %

DEN 215.28

Ново

Това е достапна

Бренд Име: Утопија Скапоцен Камен
Пол: Жените
Ѓердан Тип: Pendant Ѓердани
Стил: Тренди
Синџир Тип: Извртени Сингапур Синџир
Тип На Објект: Ѓердани
Парична казна или Моден: Моден
Метали Тип: сребро позлатен

Најдобрите понуди во категоријата