2017 Мода мажи жени Т-маица 3d Печатење Едно Парче шарени Luffy кул Кратко Sleeve Лето Блузи Tee Топла стил Стилски clothling

2017 Мода мажи жени Т-маица 3d Печатење Едно Парче шарени Luffy кул Кратко Sleeve Лето Блузи Tee Топла стил Стилски

-70 %

DEN 263.76

Ново

Това е достапна

Големина: S, M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL, 5XL, 6XL
Бренд Име: lizhiyang
Sleeve Должина(cm): Краток
Стил: Повик
Материјал: Полиестер,Spandex
Јака: О Деколте
Sleeve Стил: Краток
Шаблон Тип: Печати
Маскирани: No
Ткаенина Тип: Ткаени
Продажба со Pack: No
Тип На Објект: Блузи
Блузи Тип: Tees
Пол: Мажи

Најдобрите понуди во категоријата