USB Полнач за глава брзо полнење 5V / 9V / 12V 2A

USB Полнач за глава брзо полнење 5V / 9V / 12V 2A

DEN 150.24

Ново

Това е достапна

боја: Бела
Чашката Стандард: Други
Тип: Електричен
Брзо полнење: Yes
Интелигентни Полнење: No
екран: No
Употреба: Стандардна Батерија
Пакет: Yes
Излезен Интерфејс: USB Излез

Најдобрите понуди во категоријата