200W ултразвучно моќ генератор+дисплеј табла,Ултразвучно фреквенција и тековната прилагодливи

200W ултразвучно моќ генератор+дисплеј табла,Ултразвучно фреквенција и тековната прилагодливи

DEN 2616.00

Ново

Това е достапна

Тип: Ултразвукови Почиста Делови

Најдобрите понуди во категоријата