CITALL 14 Задните Дожд Прозорец Шофершајбната Wiper Ножот За Хонда, CR-V CRV /Џез Пилот 2002 2003 2004 2005 2006 2007 2008 - 2012 2013

CITALL 14 Задните Дожд Прозорец Шофершајбната Wiper Ножот За Хонда, CR-V CRV /Џез Пилот 2002 2003 2004 2005 2006 2007

-86 %

DEN 119.52

Ново

Това е достапна

CR-V-Година: 2012,2010,2014,2008,2009,2013,2011,2007
Бренд Име: CITALL
Објектот Тежина: 0.098kg
Објектот Ширина: 14inch
Специјални Функции: Нови АЕРО-Динамичен Дизајн/Пластични Покриеност Дизајн
Име На Модел: -
Материјал Тип: Високо Квалитетни пластични
За Возило Брендови/Модел: Хонда
Хонда Модел: CR-V
Компатибилен: За Хонда, CR-V 2007 2008 2009 2010 2011 2012 2013 2014
димензија: 14/350mm
Компатибилен 1: За Хонда Фит / Џез 2002 2003 2004 2005 2006 2007
Компатибилен 2: За Хонда Фит / Џез 2008 2009 2010 2011 2012 2013 2014
Компатибилен 3: За Хонда Пилот 2003 2004 2005 2006 2007 2008
Компатибилен 4: За Акура RDX 2007 2008 2009 2010 2011 2012 2013
Компатибилен 5: За Infiniti EX35 2008 2009 2010 2011 2012 2013
Состојба: 100% нови
Објектот се вклучени: Задните Wiper Сечилото x 1
Тип На Објект: wiper сечилото

Најдобрите понуди во категоријата