CITALL 12 / 300мм Задните Дожд Прозорец Шофершајбната Wiper Ножот За Kia Sportage 2010+ / за Hyundai IX35 2010+ / за Tucson 2010 +

CITALL 12 / 300мм Задните Дожд Прозорец Шофершајбната Wiper Ножот За Kia Sportage 2010+ / за Hyundai IX35 2010+ /

-76 %

DEN 119.52

Ново

Това е достапна

За Возило Брендови/Модел: Hyundai
Hyundai Модел: ix35
ix35-Година: 2010
Бренд Име: CITALL
Име На Модел: -
Објектот Тежина: 0.093kg
Материјал Тип: Високо Квалитетни пластични
Специјални Функции: Нови АЕРО-Динамичен Дизајн/Пластични Покриеност Дизајн
Компатибилен: За Kia Sportage 2010 2011 2012 2013 2014
димензија: 12/300мм
Компатибилен 1: За Hyundai IX35/Tucson 2010 2011 2012 2013 2014
Состојба: 100% нови
Објектот се вклучени: Задните Wiper Сечилото x 1
Тип На Објект: wiper сечилото
Година: 2010 2011 2012 2013 2014
Автомобил Направи: За Hyundai IX35/Tucson За Kia Sportage

Најдобрите понуди во категоријата